Sbírka nálad a rozmarů

Slovo úvodem

26. srpna 2011 v 17:07 | M.I. |  Úvod blogu
Aby snad nedošlo k mýlce a potenciální čtenář tohoto blogu měl úplnou jistotu, jakým směrem se bude obsah ubírat, stanovil bych hned ze začátku pár faktů. Prvním faktem, který Vás jistě může odradit, bude naprostá absence věcí, které naopak odrazují mě. Zpravidla se jedná o odkazy na popovou hudbu, přehnané citové výlevy a myriády 'smajlíků'. Jinak by se snad dalo říci (v tomto případě psáti), že bude blog otevřený veškerým tématům a idejím, které zrovna napadnou osobu mou nebo další přispěvatele.
Blog jsem se rozhodl zatím koncipovat spíše jako malou směs všeho možného i nemožného, se snahou veškerý mišmaš třídit do jednoduchých rubrik. Do rubriky Krátké texty, jak již název napovídá, budou umístěny texty kratšího rázu - minipovídky, fejetony atd. Problematičtější bude rubrika 'Poezie', kde najdete pokusy o básně mojí tvorby (s trochou štěstí se mi snad podaří přesvědčit ke spolupráci i lyriky zdatnější). Recenze snad ani vysvětlovat nemusím, překvapit snad může jen budoucí výběr filmů, popřípadě knih. Mým přáním je totiž zahrnout do této rubriky posudky na díla valná i nevalná, snímky strašně dobré i...strašné. Snad to však ve zdraví přežijete a s troškou dobré vůle se i pobavíte.
Vzhledem k tomu, že prosit Vás, čtenáře, o shovívavost by bylo už budoucí výmluvou pro vlastní neschopnost, já to na těchto řádcích neudělám (už teď je to trochu oxymorón, ale co už). S gustem se snažte vyjádřit svůj názor a upozornit na případné nedostatky, jejichž napravení by pomohlo nejen samotnému blogu, ale hlavně mně.Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivča:) Ivča:) | Web | 14. září 2011 v 18:31 | Reagovat

Vzhledem k obsahu tohoto blogu, který rozhodně neřadím k odpočinkovému čtení:) by se občas i ty citové (ironické) výlevy hodily, aby se čtenář pobavil:))
Jinak si odkaz na váš blog hážu na ten svůj, neb sem ráda nasměruji i své čtenáře, kteří se na můj blog občas, nejspíš náhodou:), vrací.
O blozích se říká, že patří k odpadu internetu. Tento k nim rozhodně patřit nebude:)
Sice se tu trošku hůř čte bílé písmo na pozadí, ale s trochou šikovnosti je to v pořádku.
Na fejetony jsem moc zvědavá, je strašně těžký nějakej dobrej napsat:)) Recenze podle mě taky určitě uvítá hodně lidí a básniček se už nemůžu dočkat, takže včil místo úvodu jdu číst je:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama